Правообладателям Правила нашего сайта Регистрация RSS

Фільми смотреть онлайн

Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 смотреть онлайн
Це історія про дівчину яку звуть Белла, вона закохалася у вампіра і там понеслось. Вийшло вже три частини цієї кінокартини і в цьому заключному епізоді Белла вже стала вампіром, і їй потрібно пристосуватися до Ново вампірської життя. Так, вона давно вирішила стати кровопивцею. Але одна справа хотіти цього, і зовсім інше - стати вампіром насправді. Але на подив усієї вампірської семи їй дуже легко вдається відмовлятися від людської крові. І ще повернуся трошки назад щоб пояснити як наше героїня стала вампіром. Яким то дивом Белла завагітніла від Едварда (її улюбленого вампіра) і вчасно пологів вона трохи неумерла але він врятував її перетворивши у кровопивцю. Ось так наші головні герої Белла і Едвард стали єдиними за всю історію батьками полубессмертного напівлюдини ...
Жанр: Фільми | Просмотров: 40242 | Комментарии: 4
В спорте только девушки смотреть онлайн
Друзья сновбордисти, попали  в очень  опасную   переделку. Они спасались от погони и   внедрились   в женскую  сборную по сноуборду.
Жанр: Новинки | Просмотров: 1794 | Комментарии: 0
Світ Забуття (Облівіон) смотреть онлайн
Після десятирічної війни з прибульцями людству вдалося перемогти битву, проте наслідки після війни виявилися катастрофічними - вся поверхня Землі для проживання стає непридатною. Тепер люди продовжують проживати над хмарами, але найсміливіші з тих, що вижили далі здійснюють вилазки вниз, де, не дивлячись на що змінилися до невпізнання ландшафти, але на землі все ще можна виявити багато корисних речей.
Жанр: Фільми | Просмотров: 46851 | Комментарии: 9
Сімейка Крудсів смотреть онлайн
Мульт покаже нам доісторичний час. Глава громади Краг, після сильного землетрусу, що знищив усі його поселення повинен разом з родиною залишити звичні місця, і спробувати щастя в інших землях. Під час пошуків нового житла він стикається з кочівником з передовими поглядами на життя, який зачаровує все плем'я Краги і закохується в старшу дочку вождя, але той навіть недумає втрачати авторитет в родині ...
Жанр: Фільми | Просмотров: 44134 | Комментарии: 0
Гостя смотреть онлайн
Мешканці планети Земля на межі катастрофи. Наше місце проживання скоро займуть Душі-прибульці, видавлювати з людських тіл розум і заміщають його на власним розумом. Велика частина жителів планети вже загинула. І ось одна така Душа намагалася захопити тіло і розум юної Мелані. Однак відбувається неможливе: Мелані та її Душа приречені на взаємно існування в одному тілі ...
Жанр: Фільми | Просмотров: 5393 | Комментарии: 6
Університет монстрів смотреть онлайн

Майк і Саллі - досвідчені й відомі монстри у величезному Монстрополісі но так було не завжди. При першій зустрічі, ці зовсім різні монстри не могли терпіти один одного. «Університет Монстрів» - цікава історія про те як навіть вороги можуть стати кращими друзями.
Жанр: Фільми | Просмотров: 9077 | Комментарии: 6
Похмілля у Вегасі 3 смотреть онлайн
Цього разу вже немає ніякого весілля. Ніякого понад захоплюючого парубочого з пригодами. Вони думали що більше такого з ними ніколи нестанеться. Здавалося щоб, що могло піти не поплану? Але коли Вовча зграя найкращих друзів опиняється на дорозі, всі плані анульовуються.
Жанр: Фільми | Просмотров: 17452 | Комментарии: 1
Оз: Великий та Могутній 3D смотреть онлайн
Коли ураган відсилає циркового фокусника Дігса Оскара із запорошеного Канзасу в магічну країну Оз, схильний до обману циркач вважає, що він спіймав вдачу за хвіст - адже з допомогою своїх трюків він із легкістю може здобути в нових землях і багатство і славу. Проте на нього чекатеме зустріч з трьома чародійками, Эванорою, Глендою і Теодорою, які мають сумніви в тому, чи Оскар це великий та могутній чарівник, появу якого чекали легковірні мешканці країни Оз. Хочеш чи не хочеш але, виявелось, що прибулець втягнутий в протистояння величезного масштабу, і йому доводиться використати увесь свій "магічний" арсенал.
Жанр: Фільми | Просмотров: 8024 | Комментарии: 3
Залізна людина 3 смотреть онлайн
Вірус "Екстреміс", створений військовими за допомогою нанотехнологій, повинен був помонать солдатам регенеруватися після численних поранень. Однак його викрадають терористи і вводять в себе. Щоб знищити екстремістів, Старк вводить в себе нову версію вірусу, після якого костюм Залізної людини стали частиною його самого.
Жанр: Фільми | Просмотров: 12428 | Комментарии: 3
Тепло наших тіл смотреть онлайн
Якщо прокинувшись, ви підійдете до вікна і побачите, що на вогні біля будинку, коптиться чиясь нога, не лякайтеся, зараз це норма. Трупи хитаються згідно вулицях неясного містечка в розшуках бадьорого людяного м'яса для власної вечірньої вечірки, людяна шкура зараз вживається як нове пальтечко. Кінофільм Тепло наших тіл дивитися онлайн. Нестямні стогони і крики на вулицях містечка, танцю та хороводи напівзгнилих мерців, дуже цікаво уявлення для їх самих, проте жодним чином не для маленької жменьки дивом уцілілих людей. Їм буде необхідно створити фактично нездійсненне, щоб звільнити все населення землі від цього жаху і присікти цю моторошну вакханалію. Відмінно, що трупи також підуть з розуму і один з вовкулаків закохався в живу даму, отак настає невдача ще не встигла організуватися Загребной імперії.

Жанр: Фільми | Просмотров: 5307 | Комментарии: 1
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-57